2011. június 24., péntek

Nem bírtuk végig

Szünetig kihúztuk 1 góllal majd 2-1 is volt,de ahogy Kispék megmondta" az volt a baj hogy 2-1-nél gyorsan kaptunk hármat..."

Sugovica-Preceptum - Hurkamajom 6-1(1-0)
Vezette:Witi
Vasvári 46 néző
HM:Barthez-Jómagam,Dömény-Barta,Tóth,Fari
Cs:Kiss D,Kispék,Török P
Gól:Tóth P

A huzogatós sorunk Pesten maradt így egyértelmű volt hogy durungolni fogunk a Sugó ellen.Ez egy 28 percig bejött,majd elfáradtunk ,és László Miki bombájától eltekintve egyéni hibákból kaptunk gólokat.
Nincs ezzel semmi baj,nem ezt a meccset kellett hozni.A Sugó megérdemelten győzött,csak az arány lehetett volna kedvezőbb ránk nézve.
A találkozón debütált a Mátrixból meccsenként 3 millióért igazolt Török Peti aki megsérült.Hosszú idő után bevetettük második számú igazoltunkat Barta Istit és Kispéket is.A világot nem váltották meg de legalább egyel gyarapították Hurka szereplésüket ők is.