2011. január 23., vasárnap

2 győzelem helyett 2 zakó a hétvégén

A Tanerő ellen Dardos Feri védett
Két győzelem  kellett volna hogy reális esélyünk legyen a hatba jutáshoz,most már az is kérdéses hogy a februári hidegben a bent maradás meg lesz egyáltalán.

A mérkőzésre bár korábban nem jelezte kapusunk
Barthez nem jelent meg és mivel én is lábadozom Dardos Feri vállalta el. 2-0 -ra vezettünk és minden
rendben volt aztán feltámadt a Tanerő és Feri is kapott 2 csúnyát.A negyediket már üres kapura rúgták.A videót holnap rakom föl,tanulságos lesz mindenki számára.
Hurkamajom-Pappimpex 0-9(0-4)
Kispék és Varjú Árpi is lehetőséget kapott

Frankel 9 néző,közben 5 elment
HM:Barthez-Dömény,Nagy D,Barta,Kiss D,Fari
Cs:Kispék,Varjú,Jómagam

A szombati gyenge teljesítmény miatt Csengeri és Dardos helyett Kispék és Varjú Árpi kapott bizalmat.Mint az eredmény is bizonyítja nem tudtak élni a lehetőséggel.8 percig húztuk kb aztán kb 2-0-nál föladtuk.Barthez már a bemelegítésnél megsérült a helyére jómagam álltam a szünetben.Kaptam ötöt és a textil zsebkendőm is kiesett egy védésnél.Ez a csapat amivel kiálltunk a harmad osztályban se tudott volna vasárnap nyerni.Most 3 hét szünet következik-tegyük hozzá hál istennek.

Vasárnap a legkitartóbb nézők se bírták sokáig

2 megjegyzés:

jzr írta...

"a februári hidegben" Ez csak egy szófordulat, vagy tudsz valamit a további sorsolásról? Sok meccs lesz a hangárban?