La Copa 2011
La Copa Di Bácsbokod 2011
A tornát a pécsi Csofém nyerte hetesekkel a Nyisztor Daru ellen.A 3. helyért Nácihús -Casanova 2-1.
Gólkirály Gyenei Tamás lett 8 találattal a Nyisztor Daruból.
A csoport
1.Toblerone (Szeremle)
2.Casanova (Bácsbokod)
3.Bad Boys (Csávoly)
4.Bácsborsód
B csoport
1.Frankcity (Bácsbokod)
2.Undergrund (Baja)
3.Amsterdam Shop (Baja)A tornát a pécsi Csofém nyerte hetesekkel a Nyisztor Daru ellen.A 3. helyért Nácihús -Casanova 2-1.
Gólkirály Gyenei Tamás lett 8 találattal a Nyisztor Daruból.
A csoport
1.Toblerone (Szeremle)
2.Casanova (Bácsbokod)
3.Bad Boys (Csávoly)
4.Bácsborsód
B csoport
1.Frankcity (Bácsbokod)
2.Undergrund (Baja)
4.Kis Heineken (Baja)
C csoport
Black Jack (Bácsborsód)
Csontdaráló (Baja)
Náci Hús (Csávoly)
Nyisztor Daru (Baja)
D csoport
Aszton Vella (Bácsalmás)
Joga Bonito (Bácsbokod)
Lúzer FC (Bácsborsód)
Másnaposok (Bácsbokod)
E csoport
Csofém SE (Pécs)
Green Monsters (Kiskunmajsa)
Niagara (Gara)
Te vagy egy Waka Waka (Bácsborsód)
Csoportmeccsek játékideje: 2X12 perc
A csoport
09:00 Bácsborsód - Toblerone 1-2
09:30 Casanova - Bad Boys 1-2
10:00 Bácsborsód – Bad Boys 0-3
10:30 Toblerone – Casanova 0-1
11:00 Bácsborsód – Casanova 0-9
11:30 Bad Boys - Toblerone 1-3
B csoport
12:00 Frankcity – Undergrund 5-0
12:30 Kis Heineken – Amsterdam Shop 2-1
13:00 Frankcity – Amsterdam Shop 5-1
13:30 Undergrund – Kis Heineken 6-0
14:00 Frankcity – Kis Heineken 3-1
14:30 Amsterdam Shop – Undergrund 5-3
C csoport
15:00 Nyisztor Daru – Csontdaráló 5-1
15:30 Black Jack – Náci Hús 0-5
16:00 Nyisztor Daru – Náci Hús 2-1
16:30 Csontdaráló – Black Jack 2-1
17:00 Nyisztor Daru – Black Jack 10-0
17:30 Náci Hús - Csontdaráló 3-1
D csoport
18:00 Joga Bonito – Másnaposok 1-0
18:30 Aszton Vella – Lúzer FC 1-3
19.00 Joga Bonito – Lúzer FC 5-1
19:30 Másnaposok – Aszton Vella 1-2
20:00 Joga Bonito – Aszton Vella 3-1
20:30 Lúzer FC - Másnaposok 1-0
E csoport
09:00 Niagara – Te vagy egy Waka Waka1-0
09:30 Csofém SE – Green Monsters 1-0
10:00 Niagara – Green Monsters 1-4
10:30 Te vagy egy Waka Waka – Csofém SE 0-1
11:00 Niagara – Csofém SE 1-0
11:30 Green Monsters – Te vagy egy Waka Waka 4-1
Kieséses szakasz játékideje: 2X15 perc
Középdöntők
1. 12:00 Joga Bonito – A2 Casanova 1-6
2. 12:35 Toblerone– Bad Boys 6-0
3. 13:10 Szabadnapos-Niagara 2-1
4. 13:45 Nácihús-Lúzer FC 3-2
5. 14:20Frank City-Csofém 0-0(4-5)
6. 14:55 Nyisztor Daru-Undergrund 5-4
A legjobb hat között:
15:30 X1 – X3 Casanova-Szabadnapos 2-0
16:05 Y2 – Y4 Toblerone-Nácihús 2-2
16:40 X1 – X5 Casanova-Csöfém 3-5
17:15 Y2 – Y6 Toblerone-Nyisztor Daru 0-4
17:50 X3 – X5 Szabadnapos-Csofém 0-3
18:25 Y4 – Y6 Nácihús-Nyisztor Daru 1-3
X csoport
1.Csofém 6p
3.Casanova 3p
5. Szabadnapos 0p
Y csoport
2. Nyisztor Daru 6p
4. Nácihús 1p
6.Toblerone 1p
Harmadik helyért:
19:10 X2 – Y2 Casanova-Nácihús 1-2
Döntő:
19:50 X1 – Y1 Csofém-Nyisztor Daru 2-2(3-2 hetesekkel)
C csoport
Black Jack (Bácsborsód)
Csontdaráló (Baja)
Náci Hús (Csávoly)
Nyisztor Daru (Baja)
D csoport
Aszton Vella (Bácsalmás)
Joga Bonito (Bácsbokod)
Lúzer FC (Bácsborsód)
Másnaposok (Bácsbokod)
E csoport
Csofém SE (Pécs)
Green Monsters (Kiskunmajsa)
Niagara (Gara)
Te vagy egy Waka Waka (Bácsborsód)
Csoportmeccsek játékideje: 2X12 perc
A csoport
09:00 Bácsborsód - Toblerone 1-2
09:30 Casanova - Bad Boys 1-2
10:00 Bácsborsód – Bad Boys 0-3
10:30 Toblerone – Casanova 0-1
11:00 Bácsborsód – Casanova 0-9
11:30 Bad Boys - Toblerone 1-3
B csoport
12:00 Frankcity – Undergrund 5-0
12:30 Kis Heineken – Amsterdam Shop 2-1
13:00 Frankcity – Amsterdam Shop 5-1
13:30 Undergrund – Kis Heineken 6-0
14:00 Frankcity – Kis Heineken 3-1
14:30 Amsterdam Shop – Undergrund 5-3
C csoport
15:00 Nyisztor Daru – Csontdaráló 5-1
15:30 Black Jack – Náci Hús 0-5
16:00 Nyisztor Daru – Náci Hús 2-1
16:30 Csontdaráló – Black Jack 2-1
17:00 Nyisztor Daru – Black Jack 10-0
17:30 Náci Hús - Csontdaráló 3-1
D csoport
18:00 Joga Bonito – Másnaposok 1-0
18:30 Aszton Vella – Lúzer FC 1-3
19.00 Joga Bonito – Lúzer FC 5-1
19:30 Másnaposok – Aszton Vella 1-2
20:00 Joga Bonito – Aszton Vella 3-1
20:30 Lúzer FC - Másnaposok 1-0
E csoport
09:00 Niagara – Te vagy egy Waka Waka1-0
09:30 Csofém SE – Green Monsters 1-0
10:00 Niagara – Green Monsters 1-4
10:30 Te vagy egy Waka Waka – Csofém SE 0-1
11:00 Niagara – Csofém SE 1-0
11:30 Green Monsters – Te vagy egy Waka Waka 4-1
Kieséses szakasz játékideje: 2X15 perc
Középdöntők
1. 12:00 Joga Bonito – A2 Casanova 1-6
2. 12:35 Toblerone– Bad Boys 6-0
3. 13:10 Szabadnapos-Niagara 2-1
4. 13:45 Nácihús-Lúzer FC 3-2
5. 14:20Frank City-Csofém 0-0(4-5)
6. 14:55 Nyisztor Daru-Undergrund 5-4
A legjobb hat között:
15:30 X1 – X3 Casanova-Szabadnapos 2-0
16:05 Y2 – Y4 Toblerone-Nácihús 2-2
16:40 X1 – X5 Casanova-Csöfém 3-5
17:15 Y2 – Y6 Toblerone-Nyisztor Daru 0-4
17:50 X3 – X5 Szabadnapos-Csofém 0-3
18:25 Y4 – Y6 Nácihús-Nyisztor Daru 1-3
X csoport
1.Csofém 6p
3.Casanova 3p
5. Szabadnapos 0p
Y csoport
2. Nyisztor Daru 6p
4. Nácihús 1p
6.Toblerone 1p
Harmadik helyért:
19:10 X2 – Y2 Casanova-Nácihús 1-2
Döntő:
19:50 X1 – Y1 Csofém-Nyisztor Daru 2-2(3-2 hetesekkel)
1 megjegyzés:
Valahogy nem tudnátok elküldeni nekem a 2011-es Bácsbokodi kupa döntőjéről készült vágatlan felvételt? Nagyon érdekelne az egész meccs felvétele és nagyon megköszönném. Jakab Áron voltam. Email címem: kenny.halott@gmail.com, ha nem lehetséges ezt megoldani akkor egy nemleges válasszal is beérem, csak gondoltam próba-szerencse. Még egyszer köszönöm.
Megjegyzés küldése