KK:Kosztolányi-Dömény,Popey,Bálity,Popey,Gyakraneleső
Cs:Gavlik,Tóth P
G:Gyakraneleső 2,Dömény,Gavlik

Égi Zsolti,Sevaracz Laci,Bosnyák Krisztián ,Nagy Dávid ,Kippu,és Jómagam sem voltunk hadra foghatók így a felépült Tóth Péter került be a keretbe.
A meccs egy jogos Fortuna hetessel kezdődött amit Laba hanyag eleganciával helyezett el a jobb alsóba,majd Tóth Gábor és Pájer játszotta le a védelmünket és 8 perc után már 0-3 lett.Ez után kiállítás itt és ott és kezdtünk felpörögni. 1-3 a szünet előtt,hetesből 2-3 utána.Dömény gólja már az x-et jelentette,majd Gyakraneleső sorozatban 3. esése már gólt ért,és ha Pájer 20 másodperccel a vége előtt nem esernyőzi be Popeyt meg is nyerjük a meccset.A Fortuna klasszisa viszont ismét villant így 4-4 lett a vége.Tiszteletére holnap Pájer München néven indulunk Dávodon.
A visszavágón kedden nyernünk kell Fortunában,vagy egy feltűnően nagy arányú x is jól jöhet.